Funkcjonalne i przynoszące radość

Ciężarówki DAF dosłownie ?napędzają? zyski z transportu i poprawiają wizerunek firmy dzięki swojej ekonomiczności, jakości i niskim kosztom serwisowania. Jednak firma DAF na tym nie poprzestaje i pomaga Państwu poprawić zarówno wydajność, jak i wygląd Waszych ciężarówek. Zamawiany samochód ciężarowy można wyposażyć tak, aby dokładnie spełniał określone oczekiwania.

Oferta akcesoriów DAF obejmuje wszystko, co jest potrzebne, by Państwa działalność rozwijała się:
  • Easy drive (artykuły poprawiające komfort kierowcy)
  • Safe drive (artykuły chroniące kierowcę, jego ciężarówkę DAF, a także innych użytkowników dróg oraz środowisko
  • Great impressions (artykułu poprawiające wizerunek Państwa firmy i sprawiające, że kierowcy z dumą jeżdżą ciężarówkami DAF
  • High gear (produkty pozwalające zabrać ze sobą ?atmosferę? pojazdów DAF wszędzie)

Oferta akcesoriów firmy DAF: wszelkie dodatki, które mogą sprawić dużą różnicę w Państwa działalności transportowej. Jest to specjalnie dobrana oferta, która pomoże lepiej ?funkcjonować? zarówno kierowcy, jak i jego ciężarówce, dodając jednocześnie odrobinę ?radości? w codziennej pracy na trasie. Akcesoria firmy DAF zwiększają bezpieczeństwo i komfort jazdy, przyczyniają się do redukcji kosztów eksploatacji i poprawiają wizerunek Państwa firmy. W ofercie jest nawet specjalna linia odzieży DAF dla wszystkich, którzy na co dzień pragną ?poczuć? klimat pojazdów DAF. Na trasie i poza nią.

Wszechstronna oferta akcesoriów DAF została opracowana dla każdego modelu ciężarówek DAF. DAF LF, CF oraz XF. Począwszy od spojlerów, pokrowców na fotele, osłon przeciwsłonecznych i aluminiowych obręczy kół, a skończywszy na chłodziarce, czy też telewizorze i odtwarzaczu wideo. Każdy artykuł jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, zaprojektowany z myślą o długiej eksploatacji i doskonale dopasowany do Państwa ciężarówek. Dzięki mocnej, atrakcyjnej stylistyce, która sprawia, że korzystanie z nich oraz świadomość ich posiadania to czysta przyjemność, produkty te rzeczywiście poprawiają jakość jazdy.

Więcej
Skontaktuj się z nami
ESA Trucks Polska Sp. z o.o.
ul. Ks. Wawrzyniaka 1
62-052 Komorniki
Sprawdź ofertę
Dalej