O firmie

ESA Trucks Polska Sp. z o. o. Autoryzowany Dealer i Serwis pojazdów marki DAF oraz naczep KÖGEL z siedzibą w Komornikach k. Poznania.

ESA to holenderska firma posiadająca swoje oddziały na terenie Danii, Holandii oraz Polski. Łącznie dziesięć profesjonalnych serwisów naprawczych i przeszło 90 lat doświadczenia w branży motoryzacyjnej. W Polsce poza Komornikami jesteśmy dostępni dla naszych klientów również w Koninie, Iłowej oraz Świecku.

Obecnie, poza obsługą serwisową i sprzedażą pojazdów ciężarowych marki DAF świadczymy również usługi w ramach napraw powypadkowych. Centrum Napraw Powypadkowych ESA Trucks Poznań oraz Konin to profesjonalny zespół wykwalifikowanych lakierników, blacharzy gotowy stawić czoła każdemu zleceniu. Dodatkowo w każdej z lokalizacji świadczymy usługi serwisowe dla naczep marki WIELTON. Serwis naczep marki SCHMITZ Cargobull oferuje oddział ESA Trucks Iłowa.

Zakres działalności ESA Trucks Polska to również szeroki wachlarz usług dla pozostałych znanych na rynku marek pojazdów ciężarowych, naczep oraz autokarów.

Co wyróżnia ESA Trucks Polska na tle konkurencji? To niewątpliwie lokalizacje poszczególnych serwisów, które znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie autostrad A2, A18. Umożliwiają one sprawną i szybką pomoc pojazdom niezależnie od poziomu problemów.

Jesteśmy przygotowani na każdy wariant powierzonych nam zleceń, aby móc sprostać wymaganiom naszych klientów. Nie obawiamy się również nowych wyzwań, wręcz je świadomie przyciągamy. Nic tak nie motywuje do dalszego działania jak dobrze wykonana praca, zwłaszcza kiedy stanowiła ona wyzwanie.

ESA Trucks to gwarancja najwyższej jakości usług świadczonych przez wykwalifikowany personel niezależnie od lokalizacji. Potwierdzeniem tego są dotychczasowe tytuły i wyróżnienia jakie udało nam się zdobyć:

  • Dealer Roku 2012 ESA Trucks Poznań
  • Dealer Roku 2016 ESA Trucks Konin
  • Dealer Roku 2017 ESA Trucks Iłowa
  • DAF International Dealer of the Year 2018 ESA Trucks Polska

Skazani na sukces ? Nie nam to oceniać. Przyszłość pokaże jak zapiszemy się na karcie historii motoryzacji. Na pewno w codziennym życiu najważniejsi są dla nas ludzie. Zarówno pracownicy jak i klienci. Stanowią oni podstawę naszej działalności i bez nich nie udałoby nam się tak wiele osiągnąć na przełomie ostatnich dziewięćdziesięciu lat.

Rodzinny charakter firmy, pozytywna atmosfera oraz przyjazne relacje są dla nas najważniejsze.

Nie da się tego nie odczuć przekraczając progi naszych serwisów… Przekonajcie się sami!

Zapraszamy do współpracy!

ESA TRUCKS THE BEST PARTNER ON YOUR WAY !

Skontaktuj się z nami
ESA Trucks Polska Sp. z o.o.
ul. Ks. Wawrzyniaka 1
62-052 Komorniki
tel. +48 61 890 53 00
fax +48 61 890 53 24
mail info@esatrucks.eu
Sprawdź ofertę
Dalej