Wyjątkowy komfort kierowcy

Topowe modele XF są znane na całym wiecie z wysokich standardów wyposażenia kabiny, a nowy XF pod tym względem wkracza na jeszcze wyższy poziom. Może ona pochwalić się największa ilością przestrzeni w kabinie wśród wszystkich pojazdów tego typu na rynku, a całe wnętrze kabiny otrzymało nowy, atrakcyjny wygląd. Nowy XF ? najlepszy dla kierowcy!

Spełnienie marzeń kierowcy

Nowe modele serii CF i XF firmy DAF są znane na całym świecie z wysokich standardów wyposażenia kabiny. Oferują największą ilość przestrzeni w kabinie wśród wszystkich pojazdów tego typu na rynku, a całe wnętrze kabiny otrzymało nowy, atrakcyjny wygląd. Nowe modele serii CF i XF: najlepsze dla kierowcy!

Klimatyzacja zapewniająca największą wygodę

Całkowicie nowa jednostka sterowania klimatyzacją wyróżnia się wygodą i łatwością użytkowania. Wbudowane funkcje rozmrażania szyby jednym przyciskiem, wentylacji i ogrzewania w trybie postoju z wyłącznikiem czasowym, ogrzewania podczas odpoczynku oraz automatycznej recyrkulacji powietrza można obsługiwać zarówno z przedniego panelu sterowania, jak i z jednostki umieszczonej na tylnej ścianie. Pozwala to dodatkowo zwiększyć wygodę kierowcy. Oprócz tego nowy system klimatyzacji i kontroli temperatury jest wyjątkowo wydajny, co zmniejsza całkowite koszty eksploatacji.

Udoskonalony system informowania kierowcy

Rozszerzyliśmy zakres informacji udostępniany kierowcom, aby pomóc im w podejmowaniu odpowiednich decyzji. Atrakcyjna dla oka, przejrzysta tablica przyrządów otrzymała nowe czcionki oraz nową szatę graficzną, dzięki czemu stała się bardziej czytelna. Tablica wskaźników kierowcy zapewnia więcej informacji, zwiększając wygodę i efektywność jazdy. Aby dodatkowo usprawnić wydajność kierowcy, ustawienia na tablicy wskaźników zostały zgrupowane w bardziej logiczny sposób, a funkcja asystenta wydajności kierowcy (ang. Driver Performance Assistant, DPA) wyświetla jeszcze więcej porad dotyczących ekonomicznej jazdy.

Przyjazne dla kierowcy oświetlenie kabiny

Całkowicie przeprojektowaliśmy oświetlenie wnętrza, które jest teraz sterowane za pomocą innowacyjnego pokrętła. Przycisk sterowania umieszczono w samym środku konsoli na desce rozdzielczej, dzięki czemu jest zawsze pod ręką. Kierowca może dobrać tryby oświetlenia odpowiednie do warunków jazdy i odpoczynku, a także skorzystać z funkcji przyciemniania świateł. Przełącznik umieszczony na tylnej ścianie zapewnia wygodę użytkowania.

Przełączniki konfigurowane przez kierowcę

Dzięki zainstalowanym w pojeździe inteligentnym układom elektronicznym kierowca może dostosować położenie poszczególnych przełączników do swoich potrzeb. Funkcja ta znacznie zwiększa wygodę kierowcy, przyczyniając się zarazem do ogólnej efektywności pojazdu. Przełączniki ułatwiają dealerom i firmom wykonującym zabudowy nadwozia dodawanie nowych funkcji bez konieczności instalowania dodatkowych paneli sterowania.

Najatrakcyjniejsze wnętrze w swojej klasie

Deska rozdzielcza, fotele, zasłony, materace oraz boczne i tylne ściany otrzymały nowe, ciepłe i gustowne kolory w piaskowym odcieniu, tworząc przyjemne dla oka wnętrze, w którym każdy kierowca poczuje się jak w domu. Nowa linia Exclusive jest szczytem luksusu i wygody. Wyróżnia się deską rozdzielczą i panelami drzwi w kolorze koniaku, a także stylowymi otworami wentylacyjnymi z aluminiowym wykończeniem. To miejsce pracy i wypoczynku zasługujące na pięć hotelowych gwiazdek.

Szczegóły
Skontaktuj się z nami
ESA Trucks Polska Sp. z o.o.
ul. Ks. Wawrzyniaka 1
62-052 Komorniki
Sprawdź ofertę
Dalej