Części do przyczep/naczep i nadwozi

Za każdym dobrym ciągnikiem znajduje się jakiegoś rodzaju przyczepa/naczepa lub zabudowa. Elementy te różnią się w zależności od zastosowania: od nadwozia kurtynowego lub ślizgowego po przyczepy podwójne lub podnoszone oraz zabudowy sztywne, izotermy lub chłodnie po rozwiązania do przewozu materiałów luzem. Jednak mimo że przyczepy są najczęściej produkowane lokalnie, aby spełniać wymogi poszczególnych rynków, są one montowane z części standardowych dla całej branży. Właśnie w tym miejscu ujawnia się kolejna zaleta oferty TRP, która dzięki szerokiej gamie części do przyczep spełnia dosłownie wszystkie wymogi modernizacyjne przy zachowaniu przystępnej ceny.

  • Wszystkie marki
  • Wszelkiego rodzaju materiały eksploatacyjne dla warsztatów
  • Dobra cena w stosunku do jakości produktów dostarczanych tego samego lub następnego dnia
  • Obszerny, łatwy do przeszukiwania katalog części TRP
  • Autoryzowany dealer ClimaTech, zapewniający ekonomiczną konserwację układów klimatyzacji.
  • Pełny zakres części do modernizacji przyczep i nadwozi

Jako siła napędowa gospodarki europejskiej, zestawy transportowe składające się z ciężarówki i przyczepy/naczepy przewożą wszelkie rodzaje towarów, od produktów spożywczych po maszyny, od artykułów przemysłu petrochemicznego po sprzęt elektryczny lub elektroniczny. W warunkach, które oscylują między żarem śródziemnomorskiego lata a mroźnymi północnymi zimami, między gładkimi autostradami a wyboistymi dróżkami.

Tak więc do obsługi określonych rynków potrzeba wielu różnych przyczep/naczep. Z tego powodu przyczepy/naczepy są najczęściej produkowane lokalnie, aby spełniać wymogi lokalnych rynków. Są one jednak montowane z elementów stosowanych standardowo w całej branży.

Właśnie w tym miejscu ujawnia się kolejna zaleta oferty TRP, która dzięki szerokiej gamie części do przyczep/naczep wszystkich marek (All Makes) spełnia dosłownie każde wymogi przy zachowaniu przystępnej ceny.

Arvin Meritor, BPW, Daimler Chrysler, Fruehauf, Gigant, Hendrickson, SAF oraz SMB ? to tylko kilka przykładów części do przyczep/naczep wiodących producentów OEM oferowanych przez TRP. Oferta obejmuje osie, hamulce pneumatyczne, elementy zawieszenia, akcesoria holownicze, błotniki oraz inne części, których potrzebują operatorzy flot, aby utrzymać swoje pojazdy w ruchu i zmaksymalizować czas ich eksploatacji.

Więcej
Skontaktuj się z nami
ESA Trucks Polska Sp. z o.o.
ul. Ks. Wawrzyniaka 1
62-052 Komorniki
Sprawdź ofertę
Dalej