WITAMY W GRONIE KLIENTÓW? CITRONEX!

7 lutego 2020 roku w nowym obiekcie ESA Trucks Polska w miejscowości Godzieszów odbyło się uroczyste przekazanie firmie CITRONEX dziesięciu ciągników siodłowych marki DAF. Odebrane pojazdy to pierwsze pojazdy z logo DAF we flocie przewoźnika. Znajdą one zastosowanie w transporcie zarówno krajowym jak i międzynarodowym w którym firma CITRONEX specjalizuje się od 1988 roku.
CITRONEX to również czołowy importer bananów w skali Europy, realizujący dostawy do największych sieci handlowych. Obecnie firma CITRONEX posiada swoje dojrzewalnie na terenie Polski oraz Rumunii, gdzie każdego dnia przygotowywanych jest do sprzedaży ponad 362 000 kartonów bananów.
Godny uwagi jest również fakt, że firma CITRONEX to sieć stacji benzynowych – Dyskont Paliwowy, oferujących paliwo najwyższej jakości w dyskontowych cenach. Widocznych w szczególności na Dolnym Śląsku przy głównych szlakach komunikacyjnych.

CITRONEX to prężnie działająca firma, która z roku na rok wzmacnia swoją pozycję na rynku nie tylko krajowym, ale również międzynarodowym. W skrócie poważny gracz branży TSL z rozpoznawalnym logo, szerokim zakresem działalności i profesjonalnym zespołem.

Jest nam naprawdę niezmiernie miło, że firma CITRONEX dołączyła do grona naszych klientów flotowych.

Dziękujemy za zaufanie i życzymy dalszych sukcesów w rozwoju firmy CITRONEX. Szerokości i do zobaczenia na trasie!

Skontaktuj się z nami
ESA Trucks Polska Sp. z o.o.
ul. Ks. Wawrzyniaka 1
62-052 Komorniki
Sprawdź ofertę
Dalej