ESA TRUCKS KONIN

Jedno z najważniejszych wyróżnień w sieci dealerskiej DAF, tytuł  DAF Dealera Roku 2020, zostało właśnie przyznane oddziałowi ESA Trucks KONIN. Na podium znalazł się również serwis ESA Trucks IŁOWA zajmując trzecie miejsce w ogólnopolskiej klasyfikacji.

Śmiało możemy powiedzieć, że ten rok jest nasz! Należy jednak podkreślić, że nie byłoby nas na podium gdyby nie praca zespołowa i zaangażowanie każdego z osobna przez cały 2019 rok. Aby uzyskać tytuł musieliśmy naprawdę ciężko pracować, aby sprostać rygorystycznej weryfikacji poszczególnych punktów jakie zostały wytypowane przez producenta marki DAF. Każdy z serwisów sieci dealerskiej DAF był regularnie sprawdzany i oceniany pod wieloma aspektami. Pod uwagę brane były m.in. akcje specjalne, poprawność wykonywania usług za pierwszym razem, szybkość reakcji, a także wydajność obsługi w ramach serwisu ITS/PTS? Pomimo tego, że lista zagadnień była długa udało nam się jej bezkonkurencyjnie stawić czoła.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynil

i się do tegorocznego sukcesu. Nie jest to może pierwsze prestiżowe wyróżnienie w historii ESA Trucks Polska, ale okazuje się, że wzbudza tak samo wielkie emocje jak za pierwszym razem.

Mamy nadzieję, że zdobyty tytuł DAF DEALER ROKU 2020 będziemy godnie reprezentować jak na lidera rynku przystało. Na pewno nie zbaczamy z obranego kursu w którym najważniejsze elementy to człowiek i  jakość wykonywanych usług.  

Przed nami kolejne wyzwania, kolejne przeszkody, kolejne niespodziewane sytuacje. Śmiało patrzymy jednak w przyszłość, ponieważ mamy najlepszy na świecie zespół na który możemy liczyć bez względu na lokalizacje, bez względu na poziom trudności problemów. Do zobaczenia na trasie, do zobaczenia w serwisach ESA Trucks Polska.

ESA TRUCKS –  THE BEST PARTNER ON YOUR WAY!

IMG_20200306_212127
IMG_20200306_212332
IMG_20200306_212514
Skontaktuj się z nami
ESA Trucks Polska Sp. z o.o.
ul. Ks. Wawrzyniaka 1
62-052 Komorniki
Sprawdź ofertę
Dalej