Pakiet Ultimate+

DAF wprowadza do oferty unikatowy pakiet Ultimate zawierający wiele atrakcyjnych funkcji, które jeszcze bardziej zwiększają wydajność, bezpieczeństwo i komfort zapewniane przez modele CF oraz XF, czyli cechy z których produkty DAF są słynne. Oferowany pakiet pozwala zmienić standardowe pojazdy z serii CF i XF w ciężarówki, o których marzą zarówno właściciele, jak i kierowcy. W przypadku operatorów wymagających maksymalnego czasu pracy bez przestojów i najwyższej wydajności, jaka można znaleźć na rynku, dostępny jest rozbudowany pakiet Ultimate+.

 

 

Już od wielu lat pojazdy DAF z serii CF i XF niezmiennie definiują standardy wydajności i komfortu. Nie jest zaskoczeniem fakt, że zostały one wyróżnione wieloma prestiżowymi nagrodami, w tym ?International Truck of the Year? (CF i XF), ?Fleet Truck of the Year? (XF), ?Green Truck of the Year? (CF) oraz ?Construction Truck of the Year? (CF).

 

Więcej informacji: https://www.daftrucks.pl/pl-pl/wiadomosci-oraz-media/news-articles/global/2020/q4/19-11-2020-ultimate-package-ultimate-truck-for-owner-and-driver

Skontaktuj się z nami
ESA Trucks Polska Sp. z o.o.
ul. Ks. Wawrzyniaka 1
62-052 Komorniki
Sprawdź ofertę
Dalej