15 YEARS ANNIVERSARY

Rok 2020 pomimo ciężkiej i zmieniającej się dynamicznie sytuacji w kraju i na świecie spowodowanej Covid 19 to szczególny czas dla ESA Trucks Polska ze względu na JUBILEUSZ 15 – lecia firmy na polskim rynku.

Dokładnie 14.10.2005 roku została założona pierwsza w Polsce spółka o nazwie ESA Trucks Poznań. Już od pierwszego dnia kameralna grupa osób u boku Klaasa Elema wierząca w powodzenie przedsięwzięcia zabrała się do ciężkiej pracy.

Cel był jeden – rozbudowa sieci serwisów DAF nie zatracając jednocześnie rodzinnego charakteru organizacji.

Z ciekawostek pierwsze biuro mieściło się jednym z poznańskich domów jednorodzinnych, w dzielnicy Winogrady, tuż obok znanej wszystkim Cytadeli Poznańskiej. Pomimo urokliwej okolicy, kuszących terenów rekreacyjnych zaangażowanie zespołu nie zwalniało tempa.

W 2007 roku oficjalnie powstaje pierwszy w Polsce autoryzowany, w pełni wyposażony serwis pojazdów marki DAF pod sztandarem ESA Trucks. Kolejne lata to kolejne lokalizacje: Konin, Iłowa, Świecko, Godzieszów. A już niebawem tj. w 2021 roku Ostrów Wielkopolski. Z czasem kameralna grupa rozrosła się do prawie 250 osobowego zespołu na czele którego stanął serdeczny przyjaciel Klaasa Elema – Jarosław Szymkowiak.

W skrócie można śmiało powiedzieć, że 15 lat upłynęło nie wiadomo kiedy? Na przełomie ostatnich lat zmieniło się wiele pod względem technologicznym, infrastruktury, skali zadań, ilości procedur, ale personalnie wielu z nas pomimo kilku dodatkowych zmarszczek nadal jest taka sama. Atutem ESA Trucks Polska jest przede wszystkim zespół, który powiększa się nie tracąc trzonu osób, które budowały fundamenty naszej organizacji i nadały jej kierunek rozwoju i kultury. Kolejne pokolenia nie tylko pracowników, ale i klientów dołączają do nas i zostają z nami. I to chyba jest najlepszym potwierdzeniem jakości i kultury jaką prezentuje ESA Trucks Polska.

 

Co przyniosą kolejne lata ? Ciężko powiedzieć, ale spokojnie patrzymy w przyszłość, ponieważ wiemy, że mamy zgrany i profesjonalny zespół, który pokona niejeden życiowy zakręt. Dziękujemy, że jesteście!

Kończąc dzisiejszy, wyjątkowo długi wpis obserwujcie nas w SocialMedia i dajcie LIKE z okazji 15 – lecia ESA Trucks Polska .

Kolejne dni to kolejne odsłony tego co zaplanowaliśmy z okazji naszego jubileuszu

#ESALimitedEdition2020

#ESATrucks15YearsAnniversary

#DAFTrucks

#ESATheBestTeamEver

Skontaktuj się z nami
ESA Trucks Polska Sp. z o.o.
ul. Ks. Wawrzyniaka 1
62-052 Komorniki
Sprawdź ofertę
Dalej