200. DAF dla Maszoński Logistic przekazany!

W nowej siedzibie firmy Maszoński Logistic w Sulęcinie miała miejsce uroczystość przekazania tej firmie 200. samochodu ciężarowego marki DAF. Jest to jedno z 20 podwozi DAF z systemem BDF dostarczane w kolejnej transzy w ramach zamówienia 90 sztuk podwozi DAF z zabudową realizowanego w bieżącym roku.

DAF Trucks Polska realizuje kolejną transzę dostaw podwozi 6×2 DAF XF 480 FAR z kabiną Super Space Cab i silnikiem PACCAR MX-13 o mocy 480 KM. Firma DAF systematycznie realizuje dostawy do firmy Maszoński Logistic ze względu na niezawodność, efektywność i wsparcie posprzedażne. Wybór marki DAF wynikał również z faktu, że seria XF cieszy się opinią pojazdów o najniższym koszcie kilometra i dysponuje największą dostępną kabiną na rynku pojazdów ciężarowych do transportu długodystansowego, oferując kierowcom niedościgniony komfort pracy i życia. ?Pojazdy marki DAF stanowią już większość w stale rosnącej i systematycznie unowocześnianej flocie firmy Maszoński Logistic. Uchylę rąbka tajemnicy, że zdobyliśmy kolejne zamówienie od tego klienta z realizacją w 2020 roku. Jesteśmy niesłychanie dumni, że tak poważany przewoźnik jak firma Maszoński obdarza nas zaufaniem po raz kolejny. Realizacja zamówienia dla tak prestiżowego klienta świadczy też o wysokiej jakości podwozi jakie znajdują się w ofercie marki DAF i znakomitej współpracy z firmami zabudowującymi, dla których DAF jest najchętniej zabudowywanym podwoziem ze względu na znakomite przygotowanie pojazdów do procesu zabudowy i zabezpieczenie kompletu dokumentów do rejestracji przez DAF Trucks Polska? powiedział Mariusz Piszczek Dyrektor Zarządzający DAF Trucks Polska.

Pojazdy DAF dostarczone zostały z kontraktami serwisowymi DAF Multisupport w wersji dającej przewoźnikowi pełne zabezpieczenie kosztów kilometra. Integralną częścią tych kontraktów jest gwarancja mobilności polegająca na zabezpieczaniu finansowym nieoczekiwanego przestoju w formie rekompensaty lub dostawy pojazdu zastępczego. O finansowanie transakcji zadbał polski oddział Paccar Financial ? siostrzanej organizacji dedykowanej finansowaniu pojazdów marki DAF.

https://www.daftrucks.pl/pl-pl/wiadomosci-oraz-media/news-articles/pl/2019/11-11-2019-200-daf-dla-maszonski-logistic-przekazany

Skontaktuj się z nami
ESA Trucks Polska Sp. z o.o.
ul. Ks. Wawrzyniaka 1
62-052 Komorniki
Sprawdź ofertę
Dalej