Ponownie na podium! International DAF Service Dealer of The Year

W ESA Trucks Polska nie zwalniamy tempa i cały czas przykładamy ogromną wagę do rozwoju usług i satysfakcji naszych klientów. W ten sposób zapracowaliśmy na kolejne wyróżnienie w historii ESA Trucks Polska.

Rok 2024 zaczynamy od nagrody w konkursie International DAF Dealer of The Year. W 2018 roku zdobyliśmy tytuł najlepszego dealera DAF w całej Europie, a dwa lata temu otrzymaliśmy Gold Award, potwierdzającą wiodący poziom we wszystkich kluczowych aspektach obsługi. W tym roku sięgnęliśmy po nową nagrodę – International DAF Service Dealer of The Year. To wyróżnienie dla najlepszego dealera usług posprzedażnych i serwisowych.

Warto podkreślić, że w tym roku po raz pierwszy przyznano tytuł w tej kategorii, a ta historyczna statuetka trafiła właśnie do nas!

Gratulujemy także naszym koleżankom i kolegom z ESA Trucks Danmark A/S, którzy otrzymali w tym roku Gold Award. Brawa również dla zdobywców tytułu International DAF Dealer of the Year, czyli zespołu NEVA Group z Czech.

I na koniec najważniejsze podziękowania – dla Klaasa Elema, prezesa ESA Trucks. Gdyby nie jego zaangażowanie i determinacja, nie byłoby zwycięskich oddziałów z Polski czy Danii. To właśnie Klaas rozpoczął ekspansję ESA Trucks na nowe rynki.

Skontaktuj się z nami
ESA Trucks Polska Sp. z o.o.
ul. Ks. Wawrzyniaka 1
62-052 Komorniki
Sprawdź ofertę
Dalej