NOWY SERWIS ESA TRUCKS OSTRÓW WIELKOPOLSKI

Miło nam poinformować o planach związanych z nowym serwisem ESA Trucks Polska. Już w 2020 roku do Państwa dyspozycji zostanie oddany nowy obiekt zlokalizowany w Ostrowie Wielkopolskim.
Mamy nadzieję, że nowy oddział stanie się dla naszych klientów ważnym i godnym uwagi punktem na mapie serwisowej marki DAF.
Jesteśmy przekonani, że zakres usług i obowiązujące standardy w ESA Trucks w pełni spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Nowa lokalizacja to nie tylko nowe wyzwanie, które jak wiecie lubimy, ale przemyślany krok mający na celu sprostanie wymaganiom rynku. W szczególności wymaganiom naszych dotychczasowych klientów, którzy liczą na szybką pomoc w zakresie naprawy pojazdu, dzięki której są w stanie zminimalizować straty związane z przestojem i ruszyc dalej w trasę.

ESA Trucks to PARTNER GODNY ZAUFANIA bez wglądu na miejsce, bez względu na poziom trudności powierzonych nam zadań. Nowy serwis ESA Trucks OSTRÓW WIELKOPOLSKI będzie tego kolejnym potwierdzeniem, ponieważ satysfakcja naszych klientów to podstawa naszej działalności i jedyny słuszny kierunek jaki obraliśmy przeszło dekadę temu. Do zobaczenia za rok! Do zobaczenia w Ostrowie Wielkopolskim!

Skontaktuj się z nami
ESA Trucks Polska Sp. z o.o.
ul. Ks. Wawrzyniaka 1
62-052 Komorniki
Sprawdź ofertę
Dalej