ESA Trucks Polska ZŁOTYM LAUREATEM 2019 marki DAF

Podczas międzynarodowego spotkania dealerów w hiszpańskiej Maladze DAF przyznał nagrodę ?2019 DAF International Dealer of the Year? firmie De Burgh/LenGo z Holandii za wiodące osiągnięcia w zakresie sprzedaży samochodów ciężarowych, części i usług finansowych, a także za znakomity poziom satysfakcji klientów. Dealer F&G Commercials z Wielkiej Brytanii otrzymał tytuł „PACCAR Parts Europe International Dealer of the Year”, natomiast polski TB Truck & Trailer Serwis Sp. z o.o. został uhonorowany tytułem „PACCAR Financial Europe International Dealer of the Year”.

Oprócz Międzynarodowych Nagród za rok 2019 przyznano Złote Nagrody za doskonałe wyniki sprzedaży. Uhonorowano nimi sześciu laureatów. Złotymi Laureatami 2019 roku zostali miedzy innymi: ESA Trucks Polska z Wielkopolski, Ciron Alençon we Francji, Delcom w Apulii we Włoszech, Mabesoa z prowincji Coru?a w Hiszpanii, Hiltl Fahrzeugbau z Turyngii w Niemczech, Centrako z Litwy.

Gratulujemy wszystkim, którzy zostali wyróżnieni w tym roku przez producenta pojazdów marki DAF.

Korzystając z okazji chcielibyśmy podziękować również wszystkim pracownikom ESA Trucks Polska za zaangażowanie i rzetelna pracę, która  jak widać przynosi efekty i uznanie na arenie międzynarodowej. W zeszłym roku zdobyliśmy tytuł  DAF International Dealer of the Year 2018 , a w tym zostaliśmy jednym z sześciu złotych laureatów marki DAF. Co przyniesie kolejny rok ? Tego nie wie nikt. Patrząc jednak na  ścieżką jaką podążamy można tylko przypuszczać, że będzie o nas jeszcze słychać…

Najważniejsze jednak jest to, że mamy siebie i THE BEST TEAM EVER J

_C122721

 

Skontaktuj się z nami
ESA Trucks Polska Sp. z o.o.
ul. Ks. Wawrzyniaka 1
62-052 Komorniki
Sprawdź ofertę
Dalej