DAF wprowadza PACCAR Connect

Nowa internetowa platforma do zarządzania flotą pojazdów zapewniająca optymalną wydajność

DAF wprowadza PACCAR Connect, internetową platformę do zarządzania flotą pojazdów, która wyznacza nowy standard w zakresie dostępu do informacji i łatwości obsługi. Każdy nowy – DAF XB, XD, XF, XG i XG+ – będzie dostarczany z dziesięcioletnim dostępem do PACCAR Connect.

PACCAR Connect obejmuje kilka elementów: sprzęt i oprogramowanie w pojeździe ciężarowym, odłączany tablet (opcjonalny) w kabinie oraz portal internetowy, dostępny na niemal każdym urządzeniu stacjonarnym lub mobilnym. PACCAR Connect to rozwiązanie zapewniające w dowolnym miejscu i czasie dostęp do bieżących informacji na temat wydajności poszczególnych pojazdów i całej floty, procesów logistycznych i pracy kierowców. Te dane pomagają operatorom flot optymalizować rentowności firmy.

Bezproblemowa integracja

Jedną z głównych zalet PACCAR Connect jest możliwość korzystania z zebranych danych przez inne aplikacje, opracowane przez zewnętrznych dostawców. Ułatwia to monitorowanie procesów logistycznych i wydajności flot oraz znacząco rozszerza użyteczność i korzyści, wynikające ze stosowania PACCAR Connect.

Z kolei tablet PACCAR Connect ułatwia pracę kierowcy, ponieważ umożliwia połączenie usług mobilnych PACCAR Connect z systemem nawigacyjnym DAF. Oznacza to, że nowe trasy wytyczone przez operatora mogą być przesyłane bezpośrednio do systemu DAF Truck Navigation.

Wszystkie potrzebne informacje

PACCAR Connect umożliwia przeglądanie wszystkich wyników dotyczących pojazdów ciężarowych i floty całodobowo w trybie online lub wysyłanie ich w dowolnym momencie pocztą e-mail za pośrednictwem „harmonogramu raportów”. Dane dotyczące tras i paliwa można wyświetlać na desce rozdzielczej, zgodnie z indywidualnymi preferencjami. W celu osiągnięcia maksymalnej wydajności PACCAR Connect korzysta również z funkcji geolokalizacji, która powiadamia operatora o zbliżaniu się pojazdu ciężarowego do miejsca dostawy lub jego pełnej gotowości do pracy po przeprowadzeniu czynności serwisowych w punkcie dealerskim.

Właściciele flot, którzy potrzebują bardziej wyczerpujących informacji, mogą wybrać opcjonalne moduły eco wyników i oceny stanu pojazdu. Pierwszy z nich zawiera szczegółowe informacje na temat wydajności kierowcy, podczas gdy drugi koncentruje się na kondycji ciężarówki – w tym wyświetlanych w czasie rzeczywistym sygnałach na desce rozdzielczej oraz analizie interwałów serwisowych.

10 lat w standardzie

Każdy nowy pojazd DAF XB, XD, XF, XG i XG+ jest standardowo połączony z PACCAR Connect przez dziesięć lat, nawet jeśli zmieni właściciela. W tym okresie wszystkie aktualizacje portalu są przeprowadzane bezpłatnie przy użyciu najnowszych wersji oprogramowania. Co ważne, użytkownicy DAF Connect otrzymają bez dodatkowych opłat aktualizację do nowego i bardziej rozbudowanego systemu PACCAR Connect.

Łatwo i sprawnie

Internetowa platforma do zarządzania flotą PACCAR Connect – standardowa w przypadku każdego nowego pojazdu DAF – wyznacza nowy standard w zakresie łatwości obsługi. Bezproblemowa integracja z zewnętrznymi aplikacjami oraz opcjonalny tablet PACCAR Connect sprawiają, że monitorowanie i optymalizacja procesów logistycznych stały się jeszcze łatwiejsze, a przede wszystkim bardziej efektywne.

Skontaktuj się z nami
ESA Trucks Polska Sp. z o.o.
ul. Ks. Wawrzyniaka 1
62-052 Komorniki
Sprawdź ofertę
Dalej