#NewGenerationDAF w wirtualnym świecie

DAF Trucks jako pierwsza firma w branży ożywia nową generację pojazdów XF, XG i XG+ na ekranach komputerów i urządzeniach mobilnych przy użyciu oszałamiającej aplikacji wykorzystującej rozszerzoną rzeczywistość oraz w pełni immersyjnego internetowego środowiska wirtualnego. Obie aplikacje odzwierciedlają hasło promujące nową generację pojazdów DAF ?Start the Future?.

Interaktywna aplikacja New Generation DAF, wykorzystująca rozszerzoną rzeczywistość i dostępna w sklepach Google Play Store oraz Apple App Store, prezentuje wszystkie detale nowej generacji pojazdów XF, XG i XG+ na ekranie dowolnego urządzenia mobilnego. Dzięki oprogramowaniu, które współpracuje z aparatem telefonu komórkowego lub tabletu, można zwizualizować pojazd ciężarowy w dowolnym miejscu ? na biurku, na  parkingu, a nawet w salonie. Użytkownicy aplikacji mogą następnie oglądać pojazd pod dowolnym kątem, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, a także odkrywać wszystkie detale i funkcje bez opuszczania fotela.

Jazda wirtualna

Wraz z aplikacją New Generation DAF wprowadzono DAF Virtual Experience ? immersyjne i interaktywne środowisko internetowe, które w imponujący sposób emuluje fizyczne odpowiedniki wirtualnej rzeczywistości zlokalizowane w DAF Experience Centre w Eindhoven. Ta wirtualna domena oferuje pokazy, prezentacje, filmy, czat na żywo, a nawet możliwość zarejestrowania się na jazdę wirtualną pojazdami XG i XG+ nowej generacji. Można również odwiedzić muzeum DAF i wirtualny sklep internetowy. Jeszcze w tym roku pojawią się kolejne funkcje.

Odkryj funkcje

Sercem środowiska Virtual Experience jest sala wystawowa ?Start the future?. Tutaj goście mogą z bliska i w spersonalizowany sposób zapoznać się z pojazdami XF, XG i XG+ nowej generacji oraz odkryć niektóre ważne funkcje, dzięki którym ta nowa linia pojazdów ciężarowych jest tak przełomowa.

Zaawansowane środowisko do gier

Richard Zink, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży wyjaśnia: ?Środowisko DAF Virtual Experience może działać na wszystkich urządzeniach ? stacjonarnych i mobilnych. Jest intuicyjne, szybkie i oferue znacznie więcej niż tylko pokazy filmów ? przypomina raczej wysokiej klasy środowisko do gier.. Aplikacja New Generation DAF i środowisko DAF Virtual Experience stanowią element kompleksowego procesu cyfrowego wprowadzania na rynek nowej generacji pojazdów ciężarowych, a zarazem zapoczątkowują nową generację komunikacji?.

 

Skontaktuj się z nami
ESA Trucks Polska Sp. z o.o.
ul. Ks. Wawrzyniaka 1
62-052 Komorniki
Sprawdź ofertę
Dalej