Mechanik Pojazdów Ciężarowych

Miejsce pracy: Godzieszów

Daj nam szansę zadbać o Twój rozwój. Nasz zespół rośnie i szukamy właśnie Ciebie!

ESA Trucks Polska jest firmą z holenderskimi korzeniami.

W Polsce działamy od 17 lat, nasze oddziały znajdują się w Komornikach, Koninie, Iłowej, Świecku, Godzieszowie, Ostrowie Wielkopolskim, Żernikach oraz Zielonej Górze.

Jesteśmy najbardziej utytułowanym i pro pracowniczym serwisem w Polsce.  A przede wszystkim super zespołem, który żyje nie tylko pracą. Liczy się dla nas dobra atmosfera w firmie co przekłada się na wspaniałe imprezy integracyjne!

Kliknij w poniższe linki i sam się przekonaj:

Oferujemy:

  • Bezkonkurencyjny pakiet wynagrodzeń i świadczeń
  • Brak systemu akordowego – mamy zaufanie do swoich pracowników
  • Całe wynagrodzenie wypłacamy oficjalnie – szanujemy Ciebie i Twoją rodzinę
  • Możliwość rozwoju dzięki licznym szkoleniom
  • Zespół promujący jasne ścieżki rozwoju i równowagę między życiem zawodowym a prywatnym
  • Super komfortowe i przyjemne warunki pracy
  • Duża szansa na przyspieszenie kariery dzięki pracy w firmie z wieloletnią tradycją

Nasze benefity:

Zakres obowiązków :

  • Obsługa i naprawa pojazdów ciężarowych
  • Prowadzenie dokumentacji napraw

Wymagania:

  • Nie musisz mieć super doświadczenia – bądź otwarty a my wszystkiego Cię nauczymy
  • Pasja do ludzi i techniki pomoże Ci w pracy

CV prześlij na adres mailowy: rekrutacja@esatrucks.pl z dopiskiem REKRUTACJA + nazwa stanowiska Godzieszów

Chcesz dowiedzieć się o Nas więcej? Zapraszamy: www.esatrucks.pl

Pracuj z nami. Rozwijaj się z nami. Zostań z nami! #essa

Na przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Skontaktuj się z nami
ESA Trucks Polska Sp. z o.o.
ul. Ks. Wawrzyniaka 1
62-052 Komorniki
Sprawdź ofertę
Dalej